26.7. 2011- Trnava
V Trnave sme sa stretli s Máriom, malým Šimonkom a jeho mamičkou a s ubolenou Emkou a jej mamkou.Najprv sme zaspievali a zahrali v herni o Sliepočke a kohútikovi a potom sme išli za Emkou na izbičku, lebo jej tiekla infúzka. No nebolo veru Emke veľmi do spevu, ani jej mamke.Že ju bruško bolí už celý týzdeň a nie a nie prestať. No mi sme sa i tak snažili bolesť zahnať aspoň na chvíľku pesničkami a potom Africkou nemocnicou. Ku koncu sa nám spoločne predsa len podarilo vyľúdiť úsmev na Emkinej tvári. Bolo to vo chvíli, úplne nečakanej keď Emkina mamička vzala mini bábku baránka a šup k doktorovi do Africkej nemocnice! Ešteže môžu byť v nemocniciach aj mamičky! Sláva! A tebe Emka veľa zdravia. PS: A nie len Tebe, ale všetkým!
Lucia a Kika