22. júna nás do bratislavskej nemocnice na Kramároch zavítalo až šesť. A tak sa nám podarilo navštíviť takmer všetky detské oddelenia. Na psychiatrii vítali deti Maťa ako tú najväčšiu hviezdu. Hneď ako sme vošli, začali sa navzájom zvolávať a úplne ožili. Spýtala som sa Maťa, ako to robí a on na to, že deti jednoducho miluje. Prvýkrát sme tiež boli na detskej kardiológii. Tam sme, na rozdiel od psychiatrie, kde sa snažíme deti rozhýbať a aktívne zapojiť do hry, tu sme hrali jemnučko a pomaly. Z onkohematológie sa tentoraz naši kolegovia vôbec nemohli odtrhnúť. Hrali v izbách skoro do pol šiestej. Bolo fajn si potom sadnúť na chvíľu na kávu a porozprávať sa o tom, čo kto zažil a ako to fungovalo.

Na druhý deň sme sa s Tondom vybrali do Košíc. Vlastne už tretíkrát. Počas dvoch dní sme prešli všetky detské oddelenia, spievali sme, hrali a rozdávali darčeky. Zúčastnili sme sa tiež na festivale Haliganda, ktorý sa práve v týchto dňoch Košiciach konal.

Marka

Joomla Template Tutorial: from JoomlaShack