Základná škola s materskou školou pri zdravotníckom zariadení, Trieda SNP 1, Košice

Ďakovný list

Touto cestou by sme sa chceli spoločne s našimi malými zverencami poďakovať za krásne vystúpenia, ktorými ste dokázali našich malých pacientov odpútať od ich veľkých problémov. Bol to pre nich pekný vianočný darček, pomocou ktorého dokázali zabudnúť na svoje bolesti a Vy ste im svojim programom a dobrou náladou, v tomto pre nich frustrujúcom prostredí, vyčarili na tváričkách dokonca aj úsmev.

Veľká vďaka Vám patrí za obetavosť a rozdávanie dobrej nálady aj napriek tomu, že ste mali za sebou únavnú cestu a iste by ste radšej doma chystali Vianoce pre svojich blízkych. Vaša práca je neoceniteľná a môžu ju robiť len ľudia, ktorí ju skutočne milujú. Vidieť to na Vašom prístupe k deťom a tiež na tom, s akou láskou a porozumením túto prácu vykonávate. Ostali sme dosť sklamaní po informácii, že sa naša spolupráca asi končí. Bolo by to veľké sklamanie a strata pre choré deti a urobíme všetko pre to, aby tomu tak nebolo. Dúfame, že sme sa nevideli poslednýkrát a veľmi radi Vás tu opäť privítame.

Prajeme Vám krásne Vianoce a v roku 2012 pevné zdravie (aby ste k nám ešte dlho vládali chodiť vystupovať), veľa lásky a úspechov v súkromnom i v pracovnom živote. Ešte raz veľká vďaka a už sa tešíme na ďalšiu spoluprácu!

Riaditeľstvo školy s pacientmi detskej nemocnice v Košiciach

Košice, 16. 12. 2011

Joomla Template Tutorial